Największe Targi Fitness w Polsce – FIWE Trade Show 2017 – dobiegły końca

12 września 2017
Największe Targi Fitness w Polsce – FIWE Trade Show 2017 – dobiegły końca

Wydarzenie miało miejsce w dniach 9 – 10 września 2017 w Centrum Wystawienniczym Expo XXI w Warszawie. Była to już IV edycja targów na której zgromadzono ponad 200 wystawców z Polski i z zagranicy oraz wystawców z ponad 15 krajów !
Dlatego kto nie był teraz, za rok obecność obowiązkowa! 😉

Główny cel FIWE to zaprezentowanie różnego rodzaju sprzętu, akcesoriów oraz usług fitness & wellness w jednym miejscu. Można nie tylko spotkać i porozmawiać z gwiazdami polskiej sceny kulturystycznej (Paula Mocior, Katarzyna Dmochewicz, Katarzyna Dziurska, Piotr Borecki czy Tomasz Słodkiewicz), ale także ze światowymi idolami tej dziedziny (takimi jak Andrea Brazier, Simeon Panda, Stephanie Davis, Tavi Castro czy Sandra Prikker). Mieliście możliwość zakupu produktów i usług fitness w niższych cenach, przetestowania sprzętu, udziału w konferencjach naukowych i motywacyjno-szkoleniowych (z tematyki – dieta, trening, suplementacja).

W tej edycji targów odbyły się zawody kulturystyczne Grand Prix FIWE ( Eliminacje do Arnold Classic), oraz zobaczenia na żywo Debiuty Kulturystyczne PZKFiTS Summer edition, zawody Cross Fit LoginLab, zawody Street Workout, a także po raz pierwszy w historii FIWE zajrzeć do strefy dla miłośników sportów walki – Fight Arena.

Można było zwiedzić aż 4 hale wystawiennicze, natomiast w specjalnej hali biznes (hala nr 3 na stoisku 32) nasi certyfikowani trenerzy personalni NEWBODY prezentowali innowacyjny system treningu personalnego EMS razem z Miha Bodytec  bezapelacyjnego i bezkonkurencyjnego lidera branży na Świecie i w Polsce  , gdzie zdobyli mnóstwo nowej wiedzy, którą z pewnością przełożą na Wasze treningi!