PYTANIA I ODPOWIEDZI

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Co odróżnia NEWBODY od innych miejsc tego typu?

NEWBODY to jedyne miejsce w Krzeszowicach, które kompleksowo łączy cztery niezbędne elementy prowadzące do sukcesu: treningi, rehabilitacje, dietetykę i Twój cel. Połączenie tych podstawowych składowych gwarantuje Ci osiągnięcie upragnionych efektów. Treningi odbywają się w komfortowych warunkach, przy niepowtarzalnej atmosferze. Tworzymy zupełnie nowe standardy treningu personalnego i rehabilitacji – tak jak to powinno wyglądać.

Dlaczego powinieneś działać właśnie z nami?

Otrzymasz w pełni kompleksowe wsparcie świadczone przez zespół profesjonalistów! Każdy z nas jest specjalistą w swoim fachu – zajmuje się tym w czym czuje się najlepiej.
Indywidualnie dobrane pod Ciebie treningi personalne, prozdrowotne zabiegi rehabilitacji, czy masażu, oraz stała opieka dietetyczna i trenerska sprawią, że wszystko w swojej niebywałej symbiozie przyniesie efekty warte współpracy.

Ile trwają poszczególne usługi?

Trening personalny EMS trwa do 20 (dwudziestu) minut, natomiast tradycyjny trening personalny trwa 55 (pięćdziesiąt pięć) minut, a zabiegi prozdrowotne – rehabilitacji, bądź masażu od 30 (trzydziestu) do 50 (pięćdziesięciu) minut.

Jak do nas dojechać?

Nasze Centrum jest zlokalizowane na terenie Pałacu Zdrojowego na ulicy Kościuszki 1A w Krzeszowicach. Bezpośredni wjazd z drogi krajowej 79. Pałac Zdrojowy mieści się w kompleksie pałacowym z XVIII wieku położonym na terenie malowniczego parku, w odległości 500 metrów od centrum Krzeszowic. Posiadamy prywatny parking dostępny dla Naszych klientów.

W jakich godzinach realizowane są usługi np. treningi i zabiegi lecznicze?

Działamy od poniedziałku do piątku między godziną 6:00 a 22:00, a także w weekendy – zajęcia są realizowane po wcześniejszym uzgodnieniu z naszymi specjalistami.
Najbardziej oblegane godziny w naszych studiach treningowych i gabinetach rehabilitacji są pomiędzy 6:00 a 12:00 rano i od 16:00 do 22:00 wieczorem. Osobom, które wybiorą inne godziny treningu, proponujemy 10% rabatu.

Jak wygląda pierwsza wizyta?

Pierwsza wizyta odbywa się na zasadzie niezobowiązującej konsultacji z trenerem personalnym, podczas której przeprowadzamy wstępny wywiad. Rozmawiając uzupełniamy kartę klienta i wspólnie określamy oczekiwania i cele naszej dalszej współpracy.

W jaki sposób można umówić się na wizytę?

Na pierwszą wizytę możesz umówić się:
Telefonicznie pod numerem telefonu: + 48 882 167 585
Wysyłając wiadomość na facebook: https://www.facebook.com/NEWBODYcentrum/
Mailowo pisząc na adres: kontakt@newbodycentrum.pl

Jak się przygotować do pierwszej wizyty?

Na trening personalny EMS wystarczy przynieść ze sobą obuwie zamienne i zadbać o dobre nawodnienie ciała.
Na tradycyjny trening personalny należy przynieść wygodny, sportowy strój, obuwie na zmianę, ręcznik, wodę i uśmiech na twarzy.
Na pierwsze spotkanie z dietetykiem zaleca się dostarczyć badania krwi, które będą bardzo pomocne w programowaniu indywidualnego treningu i diety, jednakże nie są obowiązkowe. Podczas konsultacji z fizjoterapeutą szczególnie pomocna będzie dokumentacja medyczna np. wyniki z rezonansu, czy USG z opisem.
Na masaż wystarczy wziąć ze sobą wygodny strój oraz ewentualne badania lekarskie (w razie masażu zdrowotnego / rehabilitacji).

Jeżeli polecę swojemu znajomemu wasze usługi, to czy dostanę z tego jakiś profit?

Oczywiście, że tak! Wystarczy, że polecisz NEWBODY swojemu znajomemu – on wykupi u nas pakiet minimum 4 wejść – otrzymasz darmowe, jednorazowe wejście o wartości 110 zł, które możesz wykorzystać na wybraną przez Ciebie usługę.

W jaki sposób dokonuje się płatności?

Płatności dokonuje się  gotówką u trenera w dniu pierwszego wejścia danego pakietu.

Pakiety mają termin ważności?

Chce zakupić pakiet usług. Czy muszę wykorzystać go w określonym czasie?
W NEWBODY wykupujesz określoną liczbę wejściówek, które możesz wykorzystywać na wszystkie nasze podstawowe usługi. Płacisz z góry za pakiet wejść – korzystasz z czego chcesz i kiedy chcesz. Każdy pakiet wejść ma określony atrakcyjny czas jego realizacji, na tyle długi, że ciężko będzie ich nie wykorzystać.
Treningi, zabiegi i konsultacje odwoływane w ostatniej chwili (usługa odwołana w ciągu mniej niż 24 godzin) przepadną – zostaną potraktowane jako zrealizowane.

Jakie usługi wchodzą w skład usług podstawowych?

W skład usług podstawowych wchodzi: tradycyjny trening personalny, trening rehabilitacyjny, rehabilitacja, terapia manualna, masaż i dietetyka.
Trening personalny EMS jest usługą premium – posiada osobny pakiet wejść.

Czy każdy usługa jest w tej samej cenie (tradycyjny trening personalny, trening rehabilitacyjny – fizjotrening, rehabilitacja, masaż, czy dietetyka?

Rodzaj treningu, konsultacji, bądź zabiegu nie ma znaczenia. Cena zależy jedynie od ilości wykupionych wejść w pakiecie – im więcej tym taniej!
Stworzyliśmy cennik oparty na JEDNYM pakiecie. U nas kupujesz tzw. „wejściówki” na wszystkie podstawowe usługi.
1 pojedyncze wejście = tradycyjny trening personalny / rehabilitacja / terapia manualna / masaż / trening rehabilitacyjny (fizjotrening) / dietetyka.
Masz możliwość jednego dnia wykorzystać 2 wejścia, korzystając np. z treningu, a po nim odprężyć się na masażu relaksacyjnym.

Na czym polegają pakiety promocyjne?

Pakiety promocyjne „na start”, umożliwią Ci wypróbowanie wszystkich naszych usług w promocyjnej cenie:  trening personalny EMS, tradycyjny trening personalny, rehabilitację, terapia manualna, trening rehabilitacyjny (fizjotrening), masaż, czy dietetykę.
Za dwa wejścia na daną usługę zapłacisz TYLKO 99 zł.
Jedyny warunek, który umożliwi Ci skorzystanie z tej promocji jest udostępnienie swojego pamiątkowego zdjęcia na naszym fanpag’u.

Co w przypadku odwołania umówionej usługi?

Umówioną wizytę możesz odwołać bez konsekwencji na 24 godziny przed rozpoczęciem. Jeśli usługa zostanie odwołana w czasie krótszym niż podany wyżej – zostanie uznana za odbytą.

Co w przypadku sytuacji losowych?

W przypadku uzasadnionych sytuacji losowych możesz jednorazowo podczas okresu trwania pakietu odwołać trening w okresie krótszym niż 24h.

Co w przypadku rezygnacji w trakcie trwania pakietu?

W przypadku rezygnacji w trakcie trwania pakietu koszty nie będą zwracane. Wyjątek stanowią dłuższe absencje spowodowane złym stanem zdrowia (sytuacje zdrowotne). Zastrzegamy sobie prawo do decyzji co do zwrotu środków za pozostały okres pakietu.

Czy muszę wykonać badania?

W przypadku wyboru większych pakietów treningów personalnych, bądź rehabilitacji będzie to wskazane. Zdecydowanie ułatwi nam to dobrać ofertę indywidualnie do każdego klienta.

Na czym polega trening personalny EMS?

Trening personalny EMS to obecnie najbardziej efektywna metoda treningowa na świecie polegająca na stymulacji impulsami prądu stałego i zmiennego o różnej częstotliwości wyłącznie mięśnie szkieletowych.
Trening EMS odbywa się w specjalnie przeznaczonym do tego celu stroju, w którym precyzyjnie umiejscowione elektrody stymulują w tym samym czasie osiem głównych partii mięśniowych, co pozwala na osiągniecie pożądanych efektów w bardzo krótkim czasie.
Podczas jednego treningu personalnego EMS Twoje ciało otrzyma średnio 150 razy więcej napięć mięśni, niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnego treningu siłowego. Dzięki temu 20 minutowy trening odpowiada 3-4 godzinom treningu na siłowni, bez negatywnego wpływu na Twoje zdrowie. Trening  personalny EMS poprawia kondycję, kształtuje sylwetkę, redukuje tkankę tłuszczową i cellulit, podkręca metabolizm oraz wzmacnia mięśnie głębokie (tzw. „core muscles”), które osłabione są jedną z najczęstszych przyczyn bólu pleców.

Jak wygląda trening personalny EMS?

Po przyjściu do naszego studia, trener personalny przeprowadzi z Tobą wywiad treningowo-zdrowotny,  wspólnie z trenerem ustalisz swoje cele treningowe, które będą niezbędne do ustalenia indywidualnego planu działania jaki będzie realizowany podczas treningów. Po ustaleniu szczegółów przebierasz się w wygodny, specjalistyczny strój przeznaczony do treningu EMS.
Następnie ubierasz kamizelkę, pas biodrowy oraz opaski na uda i ramiona, w których wbudowane są specjalne elektrody służące do stymulacji wszystkich grup mięśniowych (uda, brzuch, pośladki, plecy, ramiona, klatka piersiowa). Natężenie impulsu na konkretne grupy mięśniowe jest indywidualnie dostosowane do trenującej osoby i uzależnione jest od kondycji i jego stopnia zaawansowania.
Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, w tym samym czasie stymulujesz, do pracy aż 8 kluczowych grup mięśniowych. Dzięki temu trening EMS jest znacznie krótszy od tradycyjnych metod treningowych. Trwa zaledwie 20 minut, a poprawność i technika wykonywanych ćwiczeń cały czas jest koordynowana przez trenera personalnego, który czuwa nad prawidłowym wykonaniem treningu. Podczas jednej jednostki treningowej angażujesz do pracy wszystkie grupy mięśniowe, w tym mięśnie głębokie (tzw. „core muscles”).

Jakie są zalety treningu personalnego EMS?

Oszczędność czasu: Trening trwa tylko 20 minut ponieważ w tym samym czasie angażowanie są wszystkie grupy mięśniowe, w tym mięśnie głębokie.

Efektywność: Podczas jednej sesji treningowej Twoje ciało otrzyma średnio 150 razy więcej napięć mięśni, niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnego treningu . Dzięki temu 20 minutowy trening odpowiada 3-4 godzinom treningu na siłowni bez negatywnego wpływu na nadmierny wyrzut kortyzolu.

Bezpieczeństwo: Trening EMS jest całkowicie bezpieczny ponieważ oddziaływane bezpośrednio na układ mięśniowy, bez obciążania stawów i układu nerwowego.

Redukcja tkanki tłuszczowej: Trening EMS poprzez oddziaływanie holistycznie na całe ciało nie tylko spala mnóstwo kalorii, ale i stymuluje wszystkie włókna mięśniowe dzięki czemu przyczynia się do poprawy kompozycji ciała i redukcji tkanki tłuszczowej. Według badań dotyczących treningu EMS przeprowadzonych min. przez Uniwersytet w Bayreuth oraz przez Niemiecki Uniwersytet Sportowy w Koln wynika, że:

87 % badanych zauważyło wyrażną poprawę swojej sylwetki po 12 jednostkach treningowych.

Wśród kobiet, w grupie treningowej, obwody ciała uległy znacznemu zmniejszeniu, w klatce piersiowej (-0,7 cm), w udach (-0,4 cm), talii (-1,4 cm) i biodrach (-1,1 cm).

Wśród mężczyzn zmalały one w talii (-1,1 cm) przy jednoczesnym wzroście obwodu ramion (+1,5 cm), klatki piersiowej (+1,2 cm) i ud (+0,3 cm)

Skumulowana wartość grubości fałdu skórnego odmierzającego procentową zawartość tkanki tłuszczowej w ciele zmniejszyła się znacząco w grupie wykonującej trening EMS o 8,6%

90% badanych odnotowało widoczną poprawę jędrności i napięcia skóry.

Poprawa kondycji, siły i wytrzymałości: Według badań dotyczących treningu EMS przeprowadzonych przez Uniwersytet w Bayreuth oraz przez Niemiecki Uniwersytet Sportowy w Koln wynika, że:

Wytrzymałość fizyczna wzrosła o 69,3% po 12 jednostkach treningowych.

Szybkość skurczów mięśni wzrosła o 22%.

Siła trudnych do wyćwiczenia głębokich mięśni tułowia wzrosła o 74%.

Ponad 80% uczestników zauważyło poprawę sprawności.

Już po 4 treningach siła maksymalna wzrosła o 17%.

Po 12 sesjach poziom wytrzymałości wzrósł o 108%

Złagodzenie lub pozbycie się bólu pleców: Trening EMS skutecznie wzmacnia mięśnie głębokie, które stabilizują kręgosłup, a które trudno zaangażować w tradycyjnym treningu. Osłabione mięśnie odpowiedzialne za tzw. stabilizację centralną są jedną z najczęstszych przyczyn bólu pleców. EMS działa prewencyjnie jak i terapeutycznie na nasze plecy.

Badania przeprowadzone przez Uniwersytet w Bayreuth poświęcone treningowi EMS wykazało, że:

88% badanym udało się znacznie zmniejszyć ból pleców.

Częstotliwość i długość bólu pleców zmniejszyły się aż o 80%.

40% badanych, tuż przed rozpoczęciem testów, cierpiało na ból pleców. Po 6-ciu tygodniach ćwiczeń na ból pleców skarżyło się tylko 9% uczestników.

Chroniczne dolegliwości bólu pleców zniknęły całkowicie u 39% pacjentów.

U 61,4% badanych wykazano poprawę ogólnego stanu związanego ze schorzeniem.

Budowanie masy mięśniowej: Trening EMS stymuluje wszystkie grupy mięśniowe dzięki czemu przy odpowiedniej diecie przyczynia się do budowania dobrej jakości masy mięśniowej.

Samopoczucie: Trening EMS to nie tylko praca nad ciałem ale i nad doskonałym samopoczuciem Badania przeprowadzone przez Uniwersytet w Bayreuth poświęcone treningowi EMS wykazało, że:

75,5% zaobserwowało poprawę samopoczucia

69,4% odczuło wzrost sił witalnych

75,5% czuło się bardziej zrelaksowanych po ćwiczeniach.

Działanie: Efekty treningu EMS potwierdzone są niezależnymi badaniami naukowymi (Efekty).

Komfortowa atmosfera: Trening przeprowadzony jest w kameralnej, komfortowej atmosferze 1 na 1 z trenerem personalnym bez udziału osób trzecich.

Trening przeprowadzony jest na sprzęcie Miha Bodytec, który jest absolutnym lider branży treningów EMS na świecie co gwarantuje bezpieczeństwo oraz wysoką jakoś usługi. Miha Bodytec co roku zdobywa najbardziej prestiżowe nagrody.

Redukcja cellulitu: Korzystając z treningu EMS można się spodziewać redukcji cellulitu. Wynika to z faktu, że podczas treningu impulsy elektryczne generowane przez maszynę docierają do głęboko umiejscowionych partii mięśniowych wspomagając ich lepsze ukrwienie i zapewniając ich gładką i jędrną skórę. Według przeprowadzonych badań 90% badanych korzystających z treningów EMS odnotowało widoczną poprawę jędrności i napięcia skóry

Kto ćwiczy na EMS?

EMS to metoda która od dawna z powodzeniem stosowana jest zarówno w wyczynowym sporcie jak i fizjoterapii. Od kilku lat  trening EMS szturmem zdobywa branże fitness umożliwiając skuteczną poprawę sylwetki w maksymalnie krótkim czasie bez ryzyka obciążenia stawów czy kręgosłupa.

EMS skutecznie przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej, ujędrnienia sylwetki, wzmocnienia włókien mięśniowych, poprawy kondycji oraz ogólnej sprawności fizycznej. Całkowite bezpieczeństwo oraz skuteczność metody sprawiło, że z EMS od wielu lat korzysta NASA, amerykańska armia, wybitni sportowcy (Usian Bolt, David Haye, bracia Kliczko, zawodnicy Realu Madryt, Bayernu Monachium i wielu innych) oraz gwiazdy modelingu i show biznesu (aniołki Victoria Secret, Madonna, Liz Hurley).

Od kilku lat EMS robi również furorę w Polsce i cieszy się sporym powodzeniem wśród ludzi, którym zależy na zdrowiu i pięknej sylwetce bez spędzania kilku godzin w tygodniu na siłowni.

Dla kogo jest trening personalny EMS?

Trening personalny EMS to przede wszystkim idealna alternatywa dla osób, które nie mają czasu na spędzanie kilku godzin w tygodniu na siłowni, a którym zależy na zdrowiu, dobrej kondycji i pięknej sylwetce. EMS polecany jest zarówno osobą początkującym-niewysportowanym, uprawiającym sport rekreacyjnie jak i profesjonalnym sportowcom na najwyższym szczeblu.

Jeśli:

 • nie masz czasu na długotrwałe treningi
 • chcesz poprawić kondycję oraz wygląd swojej sylwetki
 • stan Twojego zdrowia nie pozwala Ci na trening siłowy z dużym obciążeniem
 • zależy Ci na szybkim powrocie do sprawności po kontuzji
 • zależy Ci na szybkich efektach

Wówczas trening personalny EMS jest dla CIEBIE!! Podczas 20 minutowego treningu EMS Twoje ciało otrzyma 150 razy więcej skurczów mięśni niż podczas tradycyjnego 1,5 godzinnego treningu. Wszystko to pod kontrolą i pełnym nadzorem trenera personalnego.

Jak wygląda strój do treningu EMS?

Strój do treningu EMS składa się z wygodnej, nie krępującej ruchów kamizelki, pasa biodrowego oraz opasek na uda i ramiona w których wbudowane są specjalne elektrody służące do stymulacji wszystkich grup mięśniowych.

Dzięki najnowszej technologii mamy możliwość stymulacji ośmiu kluczowych grup mięśniowych w tym samym czasie. Każdy element stroju wyprodukowany jest z najlepszej jakości komponentów, a same elektrody pokryte są antybakteryjną powłoką. Kostium pod kamizelkę możemy kupić na własność lub wypożyczyć.

Czy trening EMS jest bezpieczny?

Trening EMS jest całkowicie bezpieczny.
Impulsy generowane podczas treningu są całkowicie bezpieczne, ponieważ ich parametry są identyczne jak impulsy generowane przez nasz mózg.
Ponadto trening EMS nie obciąża stawów oraz kręgosłupa, ponieważ nie wykorzystuje się podczas niego obciążeń zewnętrznych, co sprawia, że jest to idealna alternatywa również dla osób, których stan zdrowia nie pozwala na swobodny trening siłowy z wykorzystaniem „wolnych” ciężarów.

Jakie są przeciwskazania do treningu EMS?

Przeciwskazaniami do treningu EMS są:

 • Rozrusznik serca/wady serca/niewydolność serca/arytmie
 • Cukrzyca/Nowotwory/Gruzlica/Astma
 • POCHP/Reakcje alergiczne skóry
 • Ciąża/Epilepsja/Ciężkie zaburzenia krwi/miażdżyca/
 • Przepuklina pachwinowa lub ściany jamy brzusznej
 • Ostre zakażenie bakteryjne i wirusowe
 • Stany gorączkowe/ Krwotoki
 • Choroby neurologiczne

Gdzie odbywają się treningi personalne EMS?

Treningi personalne EMS są wykonywane w prywatnym studio w środku malowniczego parku Pałacu Zdrojowego, z dala od zatłoczonych, komercyjnych klubów fitness – bez gapiów i zbędnych komentarzy.

Dbamy o maksymalny komfort i prywatność Naszych klientów – podczas treningu jesteś tylko Ty i Twój osobisty trener personalny, którego zadaniem jest pomóc Ci zrealizować Twój cel.

Czy EMS jest treningiem dla leniwych?

Zdecydowanie nie. Lepszym stwierdzeniem będzie stwierdzenie, że jest to trening dla osób zabieganych, które chcą zadbać o swoje zdrowie, kondycję i sylwetkę, a jednocześnie tryb życia i natłok obowiązków nie pozwala im na spędzanie kilku godzin w tygodniu w siłowni.

EMS działa na zupełnie innej zasadzie i nie przez przypadek wykorzystywane jest przez NASA, amerykańską armię, wybitnych sportowców i gwiazdy show biznesu. W EMS mamy realny trening oraz realne zmęczenie. Poziom treningu jest indywidualnie dostosowany do potrzeb i stopnia zaawansowania trenującego. Podczas 20 minut treningu można spalić do 500-600 kcal, następnie drugie tyle w ciągu kilku kolejnych godzin po treningu w wyniku zwiększonej powysiłkowej konsumpcji tlenu (efekt EPOC).

EMS a wyniki sportowe?

Szybkość oraz siła są zdolnościami motorycznymi wynikającymi z aktywacji włókien FT. Sprzęt Miha Bodytec jest elektrostymulacyjnym kombajnem umożliwiającym modyfikację parametrów treningowych w dowolnym kierunku. Trening EMS o częstotliwości między 50 a 100Hz odpowiada za aktywację włókien FT, co pozwala skonfigurować trening pod budowanie siły i szybkości przy jednoczesnej redukcji obciążeń stawów i ryzyka uszkodzeń występujących w trakcie konwencjonalnego dynamicznego treningu. Oczywiście można również wykorzystać wariant odwrotny, ustawiając częstotliwość na bliższą 30Hz, dzięki czemu przyśpieszymy efekty treningu wytrzymałościowego poprzez aktywację włókien ST.

Z badań nad treningiem EMS przeprowadzonych na uniwersytecie Bayreuth, Erlangen – Norymberdze oraz w Wyższej Szkole Sportu w Kolonii wynikają niezbite fakty:

 • wzrost ogólnej siły o 30% w 6 tygodni
 • wzrost siły mięśni brzucha o 67%
 • wzrost siły mięśni głębokich (core muscles) o 73%
 • wzrost siły izometrycznej o 8-9%
 • wzrost wytrzymałości w treningu dynamicznym  o 69% większa po 6 tygodniach treningów.

Trening personalny EMS nowoczesną formą rehabilitacji?

Trening personalny EMS sprawdza się znakomicie w pracy w przypadku osób z kontuzjami lub urazami. Trening EMS nie wymaga stosowania ciężarów zewnętrznych dzięki czemu, nie ma w nim ryzyka nadmiernego obciążania stawów, lub kręgosłupa. Fizjoterapia w kontuzjach układu ruchu bazuje na ćwiczeniach w zamkniętych łańcuchach kinematycznych, propriocepcji oraz elektrostymulacji.

Terapia oparta na ćwiczeniach w zamkniętych łańcuchach oraz ćwiczeniach z balansem pobudzających czucie głębokie wspomagana jest przez miejscową elektrostymulację. Spowodowane jest to faktem, że unieruchomienie prowadzi do tzw. zaniku prostego. Zgodnie z zasadą„ „nieużywany narząd zanika” Trening EMS zapewnia możliwość głębokiej penetracji tkanek, pobudzając mięśnie głębokie, które niezwykle trudno jest wytrenować metodami konwencjonalnymi.

Ile trwa trening personalny EMS?

Trening personalny EMS trwa od 12 (dwunastu) do 20 (dwudziestu) minut.

Co mam zabrać ze sobą na pierwszy trening personalny EMS?

Podczas pierwszego treningu personalnego EMS klient zobowiązany jest posiadać ze sobą ręcznik treningowy, specjalny strój sportowy MIHA BODYTEC, a także wodę do uzupełniania płynów w trakcie, bądź po treningu. Każdą z tych rzeczy klient może zakupić lub wypożyczyć na miejscu wg aktualnie obowiązującego cennika.

Gdzie odbywają się treningi personalne i konsultacje z trenerem?

Treningi personalne są wykonywane w prywatnym studio w środku malowniczego parku Pałacu Zdrojowego, z dala od zatłoczonych, komercyjnych klubów fitness – bez gapiów i zbędnych komentarzy.

Dbamy o maksymalny komfort i prywatność Naszych klientów – podczas treningu jesteś tylko Ty i Twój osobisty trener personalny, którego zadaniem jest pomóc Ci zrealizować Twój cel.

Ile trwa trening personalny?

Trening personalny trwa 55 (pięćdziesiąt pięć) minut.

Co mam zabrać ze sobą na trening personalny?

Na tradycyjny trening personalny należy przynieść ze sobą wygodny strój sportowy, obuwie na zmianę, ręcznik, wodę i uśmiech na twarzy.

Ile kosztuje trening personalny?

Całą naszą ofertę, wraz z cennikami znajdziesz tutaj.

Gdzie odbywa się rehabilitacja?

Zabiegi rehabilitacji są wykonywane w prywatnym gabinecie w budynku Pałacu Zdrojowego w środku malowniczego parku, z dala od zatłoczonych, komercyjnych klubów fitness.

Dbamy o maksymalny komfort i prywatność Naszych klientów – podczas zabiegu jesteś tylko Ty i Twój osobisty trener personalny, którego zadaniem jest pomóc Ci powrócić do pełnej sprawności.

Ile trwa rehabilitacja?

Zabieg rehabilitacji trwa standardowo 50 (pięćdziesiąt) minut.

Co mam zabrać ze sobą na rehabilitację?

Na rehabilitację wystarczy wziąć ze sobą wygodny strój sportowy oraz dotychczasowe badania lekarskie, dzięki czemu terapeuta będzie w stanie skuteczniej przeprowadzić terapię.

Na czym polega zabieg rehabilitacji?

Podczas pierwszej wizyty terapeuta przeprowadzi z Tobą kompleksowe badanie, znajdzie przyczynę Twoich dolegliwości bólowych oraz za pomocą najskuteczniejszych metod fizjoterapeutycznych rozwiąże Twój problem.

Na czym polega trening rehabilitacyjny?

Polega na usprawnianiu pacjentów pod okiem wykwalifikowanego fizjoterapeuty. Jest to gwarancja osiągnięcia zdrowia i pełnej sprawności po przebytych kontuzjach i urazach.

Dla kogo jest trening rehabilitacyjny?

W naszym zespole mamy wykwalifikowanych fizjoterapeutów, którzy z łatwością dostosowują odpowiedni system treningowy do danej jednostki chorobowej.
Z sukcesem prowadzimy osoby z: chorobą zwyrodnieniową stawów, bólami kręgosłupa, dyskopatią, wadami postawy ciała, po urazach sportowych, z nadciśnieniem tętniczym, cukrzycą, otyłością olbrzymią, oraz z innymi schorzeniami cywilizacyjnymi.

Trening przeznaczony jest dla osób, które chcą poprawić wydajność oraz samoświadomość swojego ciała. Dla osób, które chcą poprawić jakość swojego życia, być silniejszym, sprawniejszym i bardziej czynnym.

Co mam zabrać ze sobą na trening rehabilitacyjny?

Na tradycyjny trening rehabilitacyjny należy przynieść ze sobą wygodny strój sportowy, obuwie na zmianę, ręcznik, wodę i pozytywną energię.

Ile trwa trening rehabilitacyjny?

Trening usprawniający trwa 55 (pięćdziesiąt pięć) minut.

Jak wygląda pierwsza konsultacja z dietetykiem?

W pierwszej kolejności przeprowadzamy  wywiad z klientem, dotyczący stanu zdrowia, przebytych chorób, sposobu odżywiania, nawyków. Następnie pytamy o preferencje smakowe i cel wizyty. Podczas wizyty odbywa się także analiza składu ciała. Omawiamy wyniki analizy oraz problematyczne aspekty dotychczasowej diety. Wspólnie ustalamy, co należałoby i co możemy poprawić.

Jak przygotować się do pierwszej wizyty?

Mile widziane są aktualne badania krwi (morfologia, lipidogram, tsh), a także 3-dniowy jadłospis z dni poprzedzających wizytę, w którym zapisane będą wszystkie spożyte posiłki oraz wypite napoje. Ułatwi nam to wyłapanie Państwa nawyków i przeanalizowanie ewentualnych błędów.

Czy dieta jest droga?

Nie. Jadłospisy i zalecenia żywieniowe bazują na sezonowych, polskich produktach, przez co są one w rozsądnych cenach. Każde wskazówki są dostosowane do możliwości pacjenta.

Kiedy pojawią się pierwsze efekty?

W przypadku osoby zdrowej, która łączy prawidłową dietę z aktywnością fizyczną, efekty powinny pojawić się już po pierwszych 2 tygodniach. W przypadku osób z dietozależnymi problemami, jest to bardzo indywidualna kwestia, również omawiana na wizycie.

Kiedy najlepiej stosować masaż i jak często?

Cotygodniowy masaż pozwoli Ci zmniejszyć napięcie, zredukuje stres, poprawi samopoczucie i przyniesie natychmiastową ulgę w bólu.

Z masażu można korzystać przez cały rok. Zaletą masażu jest czas jego trwania – nie jest on za długi, dzięki czemu bez większych trudności można go wpisać w codzienny grafik. Nie jest też za krótki, co pozwala na skorzystanie z jego licznych korzyści. Czas trwania umożliwia zrelaksowanie się i odprężenie po ciężkim dniu w pracy. Masaż może nam również pomóc w walce z bezsennością, nadpobudliwością, czy irytacją. Jest on doskonałym rozwiązaniem dla osób spędzających dużo czasu przed komputerem – rozluźnia mięśnie i dzięki temu ból pleców czy szyi znacząco się zmniejsza, a z czasem nawet ustępuje.

Co mam zabrać ze sobą na zabieg masażu?

Na masaż wystarczy wziąć ze sobą wygodny strój oraz dotychczasowe badania lekarskie (dot. masażu zdrowotnego/rehabilitacji), dzięki czemu terapeuta będzie w stanie skuteczniej przeprowadzić terapię.

Czego mogę spodziewać się po masażu?

Po masażu możesz spodziewać się miejscowego rozluźnienia napiętych struktur mięśniowych, a co za tym idzie zmniejszenia dolegliwości bólowych. W zależności od intensywności zabiegu możesz czuć się zrelaksowany, bądź bardziej zmęczony – w takim przypadku zalecany jest odpoczynek.

Ile trwa masaż?

W zależności od rodzaju masażu i potrzeb klienta zabiegi trwają od 30 (trzydziestu) do 50 (pięćdziesięciu) minut.

BRAKUJE ODPOWIEDZI NA TWOJE PYTANIE?

Napisz do nas. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie.