Anna Gortat

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku fizjoterapii. Od ponad 8 lat pracuje na stanowisku fizjoterapeuty w ORNR „Krzeszowice” w Krzeszowicach. Ukończyła kilkuletni kurs Terapii Manualnej Szkoły Niemieckiej. Od młodych lat związana ze sportem, głównie gimnastyką. Zamiłowanie do aktywności fizycznej przeniosła na zajęcia Pilates i ćwiczenia siłowe.
12 maj

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku fizjoterapii. Od ponad 8 lat pracuje na stanowisku fizjoterapeuty w ORNR „Krzeszowice” w Krzeszowicach. Ukończyła kilkuletni kurs Terapii Manualnej Szkoły Niemieckiej.
Od młodych lat związana ze sportem, głównie gimnastyką. Zamiłowanie do aktywności fizycznej przeniosła na zajęcia Pilates i ćwiczenia siłowe.

12 maj

Absolwentka Fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Ukończyła liczne kursy w zakresie fizjoterapii i fitnessu m.in. Masaż Tkanek Głębokich i rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, PNF, Kinesiotaping, Kurs Masażu bańką chińską oraz Pilatesu jak i również programy Less Mills. Zawodową praktykę w fizjoterapii rozpoczynała od stażu w szpitalu oraz w placówkach medycznych, pracuje również jako instruktor fitness. Docelowo będzie specjalizować się w tematyce uroginekologicznej. Hobbystycznie zajmuje się fitnessem, jednak świadoma praca z ciałem to jest to co najbardziej ją interesuje, z racji tego preferuje zajęcia Body&Mind (głównie pilates i Bodybalance). Uważa, że praca nad ciałem nie powinna iść tylko i wyłącznie w kierunku fizycznym, ale również mentalnym. Połączenie to gwarantuje w naszym ciele osiągnięcie równowagi czyli kluczowego „Balance”.
Jako Fizjoterapeuta z całym sercem poleca metodę Pilates – jest to ponadczasowy system pracy nad ciałem dla każdego i w każdym wieku. Z powodzeniem wykorzystuje tą metodę wśród swoich podopiecznych jako uzupełnienie treningu bądź jako docelowy trening główny.

16 wrz

Absolwent studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku fizjoterapii. Jest certyfikowanym terapeutą manualnym metodą Cyriax. Blisko 4 lata pracował na stanowisku fizjoterapeuty w ORNR „Krzeszowice” w Krzeszowicach. Pozytywnie myślący, stale poszukujący nowych wyzwań z uśmiechem na twarzy. Jego celem jest niesienie pomocy ludziom w powrocie do sprawności po urazach i kontuzjach które wykluczyły ich z aktywnego trybu życia. Samoświadomość w zapobieganiu urazom, oraz poprawa wyników sportowych podczas indywidualnej pracy z ludźmi dostarcza mu ogromnej satysfakcji napędzającej go do dalszego działania.

16 sie

Absolwentka studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku fizjoterapii, Wydział Rehabilitacji Ruchowej. Ciągle rozszerza swoją wiedzę biorąc udział w licznych kursach i warsztatach. Aktualnie w trakcie kursu terapii manualnej wg koncepcji Maitland na poziomie 2.
Do zawodu fizjoterapeuty podchodzi z ogromnym zainteresowaniem, ciekawością i zaangażowaniem. Osiągane efekty terapeutyczne dają jej dużą satysfakcję i potęgują chęci do pracy. Jest osobą aktywną, preferującą zdrowy styl życia, systematyczną aktywność fizyczną oraz zbilansowane odżywianie. Jej pasją od dziecięcych lat są konie i jazda konna.

24 lis

Trener personalny i fizjoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem. Mgr Fizjoterapii, AWF Kraków. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Wielokrotny medalista w mistrzostwach sportowych w Oyama Karate na szczeblu ogólnopolskim. Nieustanny poszukiwacz uśmiechu, zarażający pozytywną energią.