Kinga Pawlik

Absolwentka Fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Ukończyła liczne kursy w zakresie fizjoterapii i fitnessu m.in. Masaż Tkanek Głębokich i rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, PNF, Kinesiotaping, Kurs Masażu bańką chińską oraz Pilatesu jak i również programy Less Mills. Zawodową praktykę w fizjoterapii rozpoczynała od stażu w szpitalu oraz w placówkach medycznych, pracuje również jako instruktor fitness. Docelowo będzie specjalizować się w tematyce uroginekologicznej. Hobbystycznie zajmuje się fitnessem, jednak świadoma praca z ciałem to jest to co najbardziej ją interesuje, z racji tego preferuje zajęcia Body&Mind (głównie pilates i Bodybalance). Uważa, że praca nad ciałem nie powinna iść tylko i wyłącznie w kierunku fizycznym, ale również mentalnym. Połączenie to gwarantuje w naszym ciele osiągnięcie równowagi czyli kluczowego „Balance”.Jako Fizjoterapeuta z całym sercem poleca metodę Pilates - jest to ponadczasowy system pracy nad ciałem dla każdego i w każdym wieku. Z powodzeniem wykorzystuje tą metodę wśród swoich podopiecznych jako uzupełnienie treningu bądź jako docelowy trening główny.
12 maj

Absolwentka Fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Ukończyła liczne kursy w zakresie fizjoterapii i fitnessu m.in. Masaż Tkanek Głębokich i rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, PNF, Kinesiotaping, Kurs Masażu bańką chińską oraz Pilatesu jak i również programy Less Mills. Zawodową praktykę w fizjoterapii rozpoczynała od stażu w szpitalu oraz w placówkach medycznych, pracuje również jako instruktor fitness. Docelowo będzie specjalizować się w tematyce uroginekologicznej. Hobbystycznie zajmuje się fitnessem, jednak świadoma praca z ciałem to jest to co najbardziej ją interesuje, z racji tego preferuje zajęcia Body&Mind (głównie pilates i Bodybalance). Uważa, że praca nad ciałem nie powinna iść tylko i wyłącznie w kierunku fizycznym, ale również mentalnym. Połączenie to gwarantuje w naszym ciele osiągnięcie równowagi czyli kluczowego „Balance”.
Jako Fizjoterapeuta z całym sercem poleca metodę Pilates – jest to ponadczasowy system pracy nad ciałem dla każdego i w każdym wieku. Z powodzeniem wykorzystuje tą metodę wśród swoich podopiecznych jako uzupełnienie treningu bądź jako docelowy trening główny.