ZESPÓŁ NEWBODY

PEŁNI ZAWODOWEJ PASJI TRENERZY I FIZJOTERAPEUCI
Bartosz Kłosowski

Bartosz Kłosowski

Certyfikowany Trener Personalny EMS, Mgr fizjoterapii, Trener personalny
Trener personalny i fizjoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem. Mgr Fizjoterapii, AWF Kraków. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Wielokrotny medalista w mistrzostwach sportowych w Oyama Karate na szczeblu ogólnopolskim. Nieustanny poszukiwacz uśmiechu, zarażający pozytywną energią.
Katarzyna Żbik

Katarzyna Żbik

Certyfikowany Trener Personalny EMS, Mgr Inżynier Architekt, Trener personalny
Trenerka personalna, trenerka EMS i absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej. Z wykształcenia jest mgr inż. architektury, który oprócz projektowania budynków zajmuje się modelowaniem kobiecych sylwetek. Pasja do sportu narodziła się u Kasi już od najmłodszych lat, realizując się w wielu dyscyplinach sportowych. Radosna, uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii kobieta, której nie brakuje determinacji.
Filip Gortat

Filip Gortat

Certyfikowany terapeuta manualny metodą Cyriax, Mgr fizjoterapii, Trener personalny
Absolwent studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku fizjoterapii. Jest certyfikowanym terapeutą manualnym metodą Cyriax. Blisko 4 lata pracował na stanowisku fizjoterapeuty w ORNR "Krzeszowice" w Krzeszowicach. Pozytywnie myślący, stale poszukujący nowych wyzwań z uśmiechem na twarzy. Jego celem jest niesienie pomocy ludziom w powrocie do sprawności po urazach i kontuzjach które wykluczyły ich z aktywnego trybu życia. Samoświadomość w zapobieganiu urazom, oraz poprawa wyników sportowych podczas indywidualnej pracy z ludźmi dostarcza mu ogromnej satysfakcji napędzającej go do dalszego działania.
Natalia Majewska

Natalia Majewska

Certyfikowany Trener Personalny EMS, Mgr fizjoterapii
Absolwentka studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku fizjoterapii, Wydział Rehabilitacji Ruchowej. Ciągle rozszerza swoją wiedzę biorąc udział w licznych kursach i warsztatach. Aktualnie w trakcie kursu terapii manualnej wg koncepcji Maitland na poziomie 2.Do zawodu fizjoterapeuty podchodzi z ogromnym zainteresowaniem, ciekawością i zaangażowaniem. Osiągane efekty terapeutyczne dają jej dużą satysfakcję i potęgują chęci do pracy. Jest osobą aktywną, preferującą zdrowy styl życia, systematyczną aktywność fizyczną oraz zbilansowane odżywianie. Jej pasją od dziecięcych lat są konie i jazda konna.
Agnieszka Dąbek
Absolwentka studiów magisterskich z dietetyki na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Studentka psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. W trakcie przygotowywania pracy doktorskiej z zakresu nauk medycznych. Uczestniczka wielu kursów z zakresu żywienia w zaburzeniach hormonalnych, żywienia w sporcie oraz żywienia dzieci. Członek Koła Naukowego Psychodietetyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zainteresowana stresem i emocjami oraz ich wpływem na żywienie. Prywatnie miłośniczka gotowania i wymyślania nowych przepisów.
Kinga Mirek

Kinga Mirek

Certyfikowany Trener Personalny EMS
Studentka III roku Terapii Zajęciowej na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Osoba uśmiechnięta, gotowa do działania i otwarta na nowe doświadczenia. W swojej pracy kładzie nacisk na precyzje, dokładność i zaangażowanie. Od najmłodszych lat związana ze sportem, stara się nieustannie motywować i zarażać miłością do aktywnego stylu życia jednocześnie ciągle poszerzając swoją wiedzę i umiejętności w obszarze treningu siłowego.
Marek Stala

Marek Stala

Dietetyk, Trener personalny
Trener personalny i zawodnik sportów sylwetkowych. Aktywny kulturysta, który w pracy z podopiecznymi w pełni realizuje swoją pasję. Dąży do równowagi pomiędzy tężyzną fizyczną, a zdrowym i sprawnym ciałem.
Kamil Kłosowski

Kamil Kłosowski

Certyfikowany Trener Personalny EMS, Trener dzieci i młodzieży
Certyfikowany trener EMS, specjalista gimnastyki korekcyjnej oraz utytułowany sportowiec. Student drugiego stopnia Wychowania Fizycznego, AWF Kraków. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Wicemistrz Europy, oraz mistrz Polski w OYAMA Karate, oprócz osiągnięć w indywidualnych sportach walki został Wicemistrzem Polski w futsalu oraz zdobył tytuł najlepszego bramkarza w Polsce. Wieloletni trener dzieci i młodzieży zarażający pasją i uśmiechem.
Kinga Pawlik

Kinga Pawlik

Certyfikowany Trener Personalny EMS, Instruktor Pilates, Mgr fizjoterapii
Absolwentka Fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Ukończyła liczne kursy w zakresie fizjoterapii i fitnessu m.in. Masaż Tkanek Głębokich i rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, PNF, Kinesiotaping, Kurs Masażu bańką chińską oraz Pilatesu jak i również programy Less Mills. Zawodową praktykę w fizjoterapii rozpoczynała od stażu w szpitalu oraz w placówkach medycznych, pracuje również jako instruktor fitness. Docelowo będzie specjalizować się w tematyce uroginekologicznej. Hobbystycznie zajmuje się fitnessem, jednak świadoma praca z ciałem to jest to co najbardziej ją interesuje, z racji tego preferuje zajęcia Body&Mind (głównie pilates i Bodybalance). Uważa, że praca nad ciałem nie powinna iść tylko i wyłącznie w kierunku fizycznym, ale również mentalnym. Połączenie to gwarantuje w naszym ciele osiągnięcie równowagi czyli kluczowego „Balance”.Jako Fizjoterapeuta z całym sercem poleca metodę Pilates - jest to ponadczasowy system pracy nad ciałem dla każdego i w każdym wieku. Z powodzeniem wykorzystuje tą metodę wśród swoich podopiecznych jako uzupełnienie treningu bądź jako docelowy trening główny.
Anna Gortat

Anna Gortat

Certyfikowany terapeuta manualny metodą Szkoły Niemieckiej, Mgr fizjoterapii
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku fizjoterapii. Od ponad 8 lat pracuje na stanowisku fizjoterapeuty w ORNR „Krzeszowice” w Krzeszowicach. Ukończyła kilkuletni kurs Terapii Manualnej Szkoły Niemieckiej. Od młodych lat związana ze sportem, głównie gimnastyką. Zamiłowanie do aktywności fizycznej przeniosła na zajęcia Pilates i ćwiczenia siłowe.
Aleksandra Karkos-Płaszczyk

Aleksandra Karkos-Płaszczyk

Certyfikowany Trener Personalny EMS, Specjalista ds. Public Relations
Absolwentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej ze specjalnością logistyka mediów oraz produkcja radiowo-telewizyjna na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Uśmiechnięta i pełna energii. Dawniej miłośniczka siatkówki, dziś z radością odkrywa nowe formy aktywności fizycznej. Na co dzień ambitny PR-owiec, pasjonatka zdrowego odżywiania i ambasadorka twierdzenia, że sport to idealny sposób na walkę ze stresem.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU?

Jesteś osobą otwartą, pełną uśmiechu,
a sport i zdrowie to Twoja pasja?

Zostań jednym z Nas!