Bartosz Kłosowski

Bartosz Kłosowski

Bartosz Kłosowski

Certyfikowany Trener Personalny EMS, Mgr fizjoterapii, Trener personalny
Trener personalny i fizjoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem. Mgr Fizjoterapii, AWF Kraków. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Wielokrotny medalista w mistrzostwach sportowych w Oyama Karate na szczeblu ogólnopolskim. Nieustanny poszukiwacz uśmiechu, zarażający pozytywną energią.

WYKSZTAŁCENIE

  • Wykształcenie wyższe – mgr Fizjoterapia, Akademia Wychowania Fizycznego – Kraków
  • Międzynarodowa licencja trenera personalnego EMS – GluckerKolleg
  • Certyfikowane szkolenie trenera personalnego metodą EMS
  • Instruktor rekreacji ruchowej – specjalizacja Kulturystyka
  • Certyfikowany kurs trenera personalnego
  • Certified Movement Patterns Coach level 1
  • Certified Movement Patterns Coach level 2

Galeria

Z wykształcenia jest fizjoterapeutą, z zawodu cenionym trenerem personalnym i instruktorem kulturystyki. Zdobywca Mistrzostwa Polski w kumite juniorów w Oyama Karate.

Zdrowy i aktywny tryb życia to nie tylko Bartka praca, ale również wielka pasja, dlatego do wszystkiego co robi podchodzi z ogromnym zaangażowaniem. Chętnie służy swoją wiedzą i doświadczeniem. Przykłada szczególną wagę do jakości świadczonych przez niego usług, sprawiając, że klienci otrzymują w pełni profesjonalną obsługę w niebywale kameralnej atmosferze.

Należy do kilkuosobowego grona certyfikowanych trenerów personalnych EMS w Polsce.

Interesują go niesamowite zmiany adaptacyjne ludzkiego ciała pod wpływem systematycznych treningów, które odzwierciedlają się m.in. poprzez poprawą sprawności, możliwości wysiłkowych i estetyki ciała. Był to oczywiście temat prac licencjackiej i magisterskiej Bartka.

Połączenie czterech podstawowych składowych: trening, rehabilitacja, dietetyka i cel klienta – gwarantuje podopiecznym osiągnięcie upragnionych efektów. Krzeszowice nareszcie doczekały się miejsca, w którym kompleksowo łączy się te cztery niezbędne elementy.

Współpraca

Kwoty w przeliczeniu na pojedynczą usługę
Pojedyncze wejście
110 PLN
4 wejścia
100 PLN
8 wejść
90 PLN
12 wejść
80 PLN
24 wejścia
70 PLN