Filip Gortat

Filip Gortat

Filip Gortat

Certyfikowany terapeuta manualny metodą Cyriax, Mgr fizjoterapii, Trener personalny
Absolwent studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku fizjoterapii. Jest certyfikowanym terapeutą manualnym metodą Cyriax. Blisko 4 lata pracował na stanowisku fizjoterapeuty w ORNR "Krzeszowice" w Krzeszowicach. Pozytywnie myślący, stale poszukujący nowych wyzwań z uśmiechem na twarzy. Jego celem jest niesienie pomocy ludziom w powrocie do sprawności po urazach i kontuzjach które wykluczyły ich z aktywnego trybu życia. Samoświadomość w zapobieganiu urazom, oraz poprawa wyników sportowych podczas indywidualnej pracy z ludźmi dostarcza mu ogromnej satysfakcji napędzającej go do dalszego działania.

WYKSZTAŁCENIE

  • Wykształcenie wyższe – mgr. Fizjoterapii, Akademia Wychowania Fizycznego – Katowice
  • Certyfikowany kurs terapii manualnej metodą Cyriax
  • Certyfikowany kurs koncepcji PNF

Galeria

Z wykształcenia jest mgr Fizjoterapii. Z powodzeniem ukończył 3 letni kurs zakończony egzaminem, zdobywając tytuł certyfikowanego terapeuty manualnego metody J.Cyriax’a.

Pasjonuje go praca z ludźmi. Stale poszukuje innowacyjnych metod w leczeniu, oraz zapobieganiu urazom. Twierdzi, że dobrze postawiona diagnoza i indywidualnie przygotowany program rehabilitacji jest gwarancją sukcesu.

Swoją wiedzą i zaangażowaniem pomaga sportowcom w osiąganiu najlepszych wyników.

Filip ma stały kontakt z różnorodnymi pacjentami. Dzięki nabytemu doświadczeniu doskonale wie co jest dobre tylko w teorii, dlatego swój warsztat buduje przede wszystkim na praktyce. Odpowiednio zaplanowany przebieg terapii czyni pracę z Filipem czymś wyjątkowym, o czym świadczą zadowoleni klienci, którzy mieli przyjemność z Nim pracować.

Nareszcie znalazła się kadra pasjonatów, która od profesjonalnego wywiadu, po fachową rehabilitację i stałą kontrolę dietetyka, jest w stanie zapewnić idealne warunki do osiągnięcia indywidualnych celów każdego klienta.

Współpraca

Kwoty w przeliczeniu na pojedynczą usługę
Pojedyncze wejście
110 PLN
4 wejścia
100 PLN
8 wejść
90 PLN
12 wejść
80 PLN
24 wejścia
70 PLN