Katarzyna Żbik

Katarzyna Żbik

Katarzyna Żbik

Certyfikowany Trener Personalny EMS, Mgr Inżynier Architekt, Trener personalny
Trenerka personalna, trenerka EMS i absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej. Z wykształcenia jest mgr inż. architektury, który oprócz projektowania budynków zajmuje się modelowaniem kobiecych sylwetek. Pasja do sportu narodziła się u Kasi już od najmłodszych lat, realizując się w wielu dyscyplinach sportowych. Radosna, uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii kobieta, której nie brakuje determinacji.

WYKSZTAŁCENIE

  • Wykształcenie wyższe – Architektura i Urbanistyka, Politechnika Krakowska
  • Międzynarodowa licencja trenera personalnego EMS – GluckerKolleg
  • Certyfikowane szkolenie trenera personalnego metodą EMS
  • Certified Movement Patterns Coach level 1
  • Certified Movement Patterns Coach level 2
  • Certyfikowany kurs trenera personalnego

GALERIA

Z wykształcenia jest mgr inżynierem architektem, a z zawodu trenerem personalnym. Należy do kilkuosobowego grona certyfikowanych trenerów personalnych EMS w Polsce.

Reprezentuje markę Miha Bodytec na corocznych, międzynarodowych targach fitness and wellness w Polsce.

Jest architektem, który oprócz projektowania budynków zajmuje się również modelowaniem kobiecych sylwetek. Praca z ludźmi jest dla Kasi ogromną przyjemnością, a jej celem jest stworzenie w Krzeszowicach wyjątkowego miejsca sportowo-rehabilitacyjnego, gdzie świadczenie usług prozdrowotnych będzie na światowym poziomie.

Naszym największym pragnieniem jest ciągłe dążenie do perfekcji. Jutro chcemy być lepsi, niż jesteśmy dzisiaj. Stawiając takie założenia, poprzeczkę wymagań zawiesiliśmy bardzo wysoko. Staramy się być najlepsi we wszystkim co robimy. Każdy nasz członek zespołu to profesjonalista, ale przede wszystkim wielki pasjonat, który podziela nasz entuzjazm, etos pracy, uśmiech i zaangażowanie.

Współpraca

Kwoty w przeliczeniu na pojedynczą usługę
Pojedyncze wejście
110 PLN
4 wejścia
100 PLN
8 wejść
90 PLN
12 wejść
80 PLN
24 wejścia
70 PLN