Kraków – oddział NEWBODY – Studio treningu EMS, ul. Józefa Kałuży 1

NEWBODY - studio treningu personalnego EMS - Kraków

NEWBODY to wyjątkowe miejsce w Krakowie, gdzie możesz w pełni kompleksowo zadbać o swoje zdrowie i ciało. Treningi w Krakowie realizowane są w Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnym Ortomed na stadionie Cracovia.  Trenuj w samym sercu Krakowa na stadionie Cracovia przy Błoniach Krakowskich.

Nowoczesne studio treningu EMS mieści się w samym centrum Krakowa, dzięki czemu z łatwością do nas trafisz. Rozległy parking wraz z wejściem do studia mieści się na al. Focha. Dbamy o maksymalny komfort i prywatność Naszych klientów – u Nas poczujesz się jak w swoim własnym domu.

W NEWBODY zostaniesz ciepło przyjęty przez naszych certyfikowanych trenerów. Przy szklance wody, bądź filiżance kawy najpierw porozmawiamy, jakie są Twoje oczekiwania i cele. Nasze studia treningowe zostały zaprojektowane tak, aby w pełni zaspokoić Twoje potrzeby. Każde studio jest wyposażone w przebieralnie i toalety wraz z prysznicami.

Studio treningu personalnego EMS

Nasi certyfikowani trenerzy EMS

UMÓW SIĘ NA TRENING

Jeśli chcesz umówić się na pierwszy trening, bądź masz jakieś pytania odnośnie naszej pracy, czy treningu EMS zapraszamy do kontaktu poprzez poniższy formularz. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak to będzie możliwe.

    KrzeszowiceKrakówJaworzno

    Wyrażam zgodę, na przetwarzanie powyższych danych do realizacji treningów personalnych EMS

    JAK DOJECHAĆ