Krzeszowice – Pałac Zdrojowy, ul. Kościuszki 1A (główna lokalizacja)

NEWBODY Centrum Treningu i Rehabilitacji

NEWBODY to wyjątkowe miejsce w Krzeszowicach, gdzie kompleksowo łączy się wszystkie niezbędne elementy prowadzące do sukcesu: treningi, rehabilitację i dietetykę. Połączenie tych podstawowych składowych gwarantuje Ci osiągnięcie upragnionych efektów.

NEWBODY posiada w Krzeszowicach 2 lokalizacje. Główna siedziba mieści się w prywatnym Centrum w środku malowniczego parku Pałacu Zdrojowego, z dala od zatłoczonych, komercyjnych klubów fitness.

Drugi oddział NEWBODY w Krzeszowicach znajduje się na ulicy Daszyńskiego 9/1 w sąsiedztwie Poczty Polskiej. Dbamy o maksymalny komfort i prywatność Naszych klientów – u Nas poczujesz się jak w swoim własnym domu. Idealne miejsca, gdzie możesz w pełni kompleksowo zadbać o swoje zdrowie i ciało.

W NEWBODY zostaniesz ciepło przyjęty przez naszych specjalistów. Przy szklance wody, bądź filiżance kawy najpierw porozmawiamy, jakie są Twoje oczekiwania i cele. Nasze lokalizacje zostały zaprojektowane tak, aby w pełni zaspokoić Twoje potrzeby. Każde studio jest wyposażone w przebieralnie i toalety wraz z prysznicami.

Nasze centrum znajduje się w strategicznym miejscu w Krzeszowicach, dzięki czemu z łatwością do nas trafisz. Posiadamy duży prywatny parking na terenie posesji Pałacu Zdrojowego. Zjazd z głównej ulicy krajowej Kościuszki tuż przy przystanku BUS.

Sala treningowa

Studio treningu EMS

Gabinet rehabilitacji i dietetyki

Specjaliści realizujący usługi w Krzeszowicach

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wybierzemy dla Ciebie odpowiednich ludzi, którzy specjalizują się w tym co chcesz osiągnąć!

    KrzeszowiceKrakówJaworzno

    Wyrażam zgodę, na przetwarzanie powyższych danych do realizacji treningów personalnych EMS

    JAK DOJECHAĆ