Krzeszowice – ul. Daszyńskiego 9/1 (drugi punkt NEWBODY)

NEWBODY Centrum Treningu i Rehabilitacji

NEWBODY to wyjątkowe miejsce w Krzeszowicach, gdzie kompleksowo łączy się wszystkie niezbędne elementy prowadzące do sukcesu: treningi, rehabilitację i dietetykę. Połączenie tych podstawowych składowych gwarantuje Ci osiągnięcie upragnionych efektów.

NEWBODY posiada w Krzeszowicach 2 lokalizacje. Główna siedziba mieści się w prywatnym Centrum w środku malowniczego parku Pałacu Zdrojowego, z dala od zatłoczonych, komercyjnych klubów fitness.

Drugi oddział NEWBODY w Krzeszowicach znajduje się na ulicy Daszyńskiego 9/1 w sąsiedztwie Poczty Polskiej. Dbamy o maksymalny komfort i prywatność Naszych klientów – u Nas poczujesz się jak w swoim własnym domu. Idealne miejsca, gdzie możesz w pełni kompleksowo zadbać o swoje zdrowie i ciało.

W NEWBODY zostaniesz ciepło przyjęty przez naszych specjalistów. Przy szklance wody, bądź filiżance kawy najpierw porozmawiamy, jakie są Twoje oczekiwania i cele. Nasze lokalizacje zostały zaprojektowane tak, aby w pełni zaspokoić Twoje potrzeby. Każde studio jest wyposażone w przebieralnie i toalety wraz z prysznicami.

Nasz drugi punkt w Krzeszowicach znajduje się w samym centrum, tuż przy Poczcie Polskiej. Posiadamy bardzo dużo miejsc parkingowych wokół lokalu. Parking dla naszych klientów jest całkowicie darmowy na czas 2 godzin.

Sala treningowa

Studio treningu EMS

Specjaliści realizujący usługi w Krzeszowicach

Umów się na trening

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

    KrzeszowiceKrakówJaworzno

    Wyrażam zgodę, na przetwarzanie powyższych danych do realizacji treningów personalnych EMS

    JAK DOJECHAĆ