Cennik

W NEWBODY MASZ 3 MOŻLIWOŚCI DZIAŁANIA

Pakiet 3 kompleksowych spotkań z naszymi specjalistami, które gwarantują nam idealne dobranie usług to Twoich celów i potrzeb.

Pakiety te umożliwiają wypróbowanie wszystkich naszych usług w promocyjnej cenie. Za 2 pierwsze wejścia na wybraną usługę zapłacisz tylko 99 PLN.

Atrakcyjne pakiety członkowskie na wszystkie usługi NEWBODY.

PAKIET WPROWADZAJĄCY

NEWBODY to miejsce, gdzie kompleksowo świadczy się prozdrowotne usługi. Z tego faktu stworzyliśmy autorski pakiet wprowadzający, którego celem jest idealne dobranie usług do celów i potrzeb naszych klientów.

Pakiet wprowadzający zawiera 3 wzajemnie się uzupełniające konsultacje z naszymi specjalistami, dzięki którym poznasz nas i doświadczysz zupełnie nowych standardów działania.

Jest najlepszą opcją dla Ciebie, gdy myślisz o rozpoczęciu swojej przygody w walce o zdrowie i wymarzoną sylwetkę.

Pakiet wprowadzający kosztuje 149 PLN

Krok 1

SPOTKANIE Z TRENEREM PERSONALNYM

Na pierwszym spotkaniu z klientem przeprowadzamy wstępny wywiad. Rozmawiając skrupulatnie uzupełniamy kartę klienta i wspólnie określamy oczekiwania i cele naszej dalszej współpracy.

Krok 2

KONSULTACJA Z FIZJOTERAPEUTĄ

Nasz fizjoterapeuta sprawdzi kondycję Twojego kręgosłupa i stawów, wypyta o dolegliwości bólowe, przebyte kontuzje, przeprowadzi analizę wraz z oceną funkcjonalną i określi poziom Twojej sprawności.

Krok 3

ROZMOWA Z DIETETYKIEM

Dietetyk przeprowadzi wywiad żywieniowy, przeanalizuje Twój dotychczasowy jadłospis i dokona analizy składu ciała, by indywidualnie dopasować zalecenia żywieniowe do Twoich potrzeb i preferencji smakowych.

PAKIETY PROMOCYJNE „NA START”

Jeżeli interesuje Cię konkretna usługa to pakiet promocyjny jest właśnie dla Ciebie!
Stworzyliśmy pakiety promocyjne „na start”, które umożliwią Ci wypróbowanie naszych usług w promocyjnej cenie.
Pakiety promocyjne dotyczą wszystkich naszych usług:

Za dwa pierwsze wejścia na daną usługę zapłacisz TYLKO 99 PLN

Jedyny warunek, który umożliwi Ci skorzystanie z tej promocji jest udostępnienie swojego pamiątkowego zdjęcia na naszym fanpag’u.

PAKIETY CZŁONKOWSKIE

Jeden pakiet wejść na wszystkie usługi NEWBODY

Stworzyliśmy cennik oparty na JEDNYM pakiecie. U nas kupujesz tzw. „wejściówki” na wszystkie usługi, niezależnie od lokalizacji.

PAKIET TESTOWY 3 MIESIĄCE
12 wejść
99PLN
cena za 1 wejście
  • Pakiet ważny 3 miesiące
PAKIET IDEALNY
24 WEJŚCIA
90PLN
cena za 1 wejście
  • Pakiet ważny 6 miesięcy
  • Z pakietu mogą korzystać 2 osoby
PAKIET VIP
48 WEJŚĆ
80PLN
cena za 1 wejście
  • Pakiet ważny 12 miesięcy
  • Z pakietu mogą korzystać aż 3 osoby

Jeden pakiet na wszystkie usługi NEWBODY to nasze autorskie narzędzie, dzięki któremu otrzymujesz od nas w pełni kompleksową opiekę świadczoną przez zespół profesjonalistów.

Płacisz z góry za pakiet wejść i korzystasz kiedy chcesz, z kim chcesz i gdzie chcesz. Istnieje również możliwość rozbicia płatności za pakiet wejść na comiesięczne atrakcyjne raty!

Masz możliwość jednego dnia wykorzystać np. 2 wejścia, korzystając np. z treningu personalnego, a po nim odprężyć się na prozdrowotnym masażu relaksacyjnym.

Cena za cały pakiet wejść spada w dół wraz z wielkością zakupionego karnetu np. przy zakupie pakietu 48 wejść – koszt pojedynczego wejścia wynosi 80 zł, a z tego pakietu możesz korzystać nawet w 3 osoby!

Każdy pakiet ma określony atrakcyjny termin ważności, dzięki czemu nie odczujesz presji na jego realizacje. Termin ważności jest na tyle długi, że ciężko będzie Ci ich nie wykorzystać.

POLEĆ NEWBODY SWOJEMU ZNAJOMEMU – ON WYKUPI U NAS DOWOLNY PAKIET – OTRZYMASZ POJEDYNCZE WEJŚCIE O WARTOŚCI 129 ZŁ GRATIS, KTÓRE MOŻESZ WYKORZYSTAĆ NA WYBRANĄ PRZEZ CIEBIE USŁUGĘ, BĄDŹ PODAROWAĆ BLISKIEJ CI OSOBIE!

PROMOCJA W NEWBODY

POST-rabat--10%-12-a-16
POST-rabat

MASZ PYTANIA ODNOŚNIE NASZEJ OFERTY, BĄDŹ CENNIKA?

Pozostaw nam wiadomość, a my odezwiemy się najszybciej jak będzie to możliwe.

Co mówią o nas klienci?

Please check that this widget Facebook Reviews has a connected Facebook.
jQuery(document).ready(function () { jQuery('a[href*=#]:not([href=#])').click(function () { if (location.pathname.replace(/^\//, '') == this.pathname.replace(/^\//, '') || location.hostname == this.hostname) { var target = jQuery(this.hash); target = target.length ? target : jQuery('[name=' + this.hash.slice(1) + ']'); if (target.length) { jQuery('html,body').animate({ scrollTop: target.offset().top }, 1000); return false; } } }); var name = window.location.href.split("#")[1]; if (name != undefined) { setTimeout(function () { window.scrollTo(0, 0); jQuery("html, body").delay(1000).animate({scrollTop: $('#promo').offset().top}, 1000); }, 1); }});