Trening

Class Type
Terapia manualna to jedna z najskuteczniejszych metod rehabilitacyjnych. Składa się z kompleksowego badania i leczenia zaburzeń czynnościowych różnych struktur układu ruchu (stawów, więzadeł, mięśni), a w szczególności kręgosłupa.
Zajęcia, w których trener/terapeuta skupiać będzie się na prawidłowym rozciągnięciu poszczególnych mięśni Twojego ciała bez narażania ich na kontuzje czy naderwania.
Trening personalny EMS to obecnie najbardziej efektywna metoda treningowa na świecie pozwalająca na poprawę wyglądu sylwetki i wydolności organizmu, bez konieczności spędzania kilku godzin w tygodniu na siłowni. Jest to nowoczesna forma treningu personalnego i rehabilitacji.
Aktywny senior to program skierowany dla osób starszych. Jego głównym celem jest zadbanie o zdrowie i sprawność poprzez ruch i aktywność fizyczną.
Trening personalny EMS to obecnie najbardziej efektywna metoda treningowa pozwalająca na poprawę wyglądu sylwetki i wydolności organizmu, bez konieczności spędzania kilku godzin w tygodniu na siłowni. Jest to nowoczesna forma treningu personalnego i rehabilitacji.
Trening personalny to indywidualny trening (1:1) pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. Treningi personalne, jak i zabiegi prozdrowotne są wykonywane w prywatnym Centrum w środku malowniczego parku Pałacu Zdrojowego, z dala od zatłoczonych, komercyjnych klubów fitness.
Zdrowotny trening rehabilitacyjny pod okiem fizjoterapeuty, polegający na usprawnianiu pacjentów np. po przebytych urazach bądź kontuzjach. Jest to doskonała gwarancja rezultatów i bezpieczeństwa w szybkim i skutecznym powrocie do zdrowia i pełni sprawności.