Poznaj nas

CENTRUM TRENINGU I REHABILITACJI

NEWBODY to wyjątkowe miejsca, które kompleksowo łączą wszystkie niezbędne elementy prowadzące do sukcesu: treningi, rehabilitacje i dietetykę. Połączenie tych podstawowych składowych gwarantuje Ci osiągnięcie upragnionych efektów.

Stanowimy zgrany zespół pełnych zawodowej pasji trenerów i fizjoterapeutów, których misją jest świadczenie usług prozdrowotnych na najwyższym poziomie. Wykorzystujemy wiedzę oraz doświadczenie zdobyte od największych autorytetów z branży fitness i rehabilitacji. Bazujemy na najnowszych systemach i metodach treningowych, dzięki czemu gwarantujemy naszym klientom poprawę zdrowia i sprawności. NEWBODY prowadzone jest przez Bartosza Kłosowskiego i Katarzynę Żbik, przepełnionych pasją do sportu ambitnych trenerów z wieloletnim doświadczeniem, których celem jest stworzenie wyjątkowych miejsc sportowo-rehabilitacyjnych.

Działając z nami otrzymasz w pełni kompleksowe wsparcie świadczone przez zespół profesjonalistów. Każdy specjalista jest mistrzem w swoim fachu – zajmuje się tylko tym, w czym czujemy się najlepiej. Doświadczysz z nami zupełnie nowych standardów działania.

Treningi personalne, jak i zabiegi prozdrowotne są wykonywane są w prywatnych studiach, z dala od zatłoczonych, komercyjnych klubów fitness. U nas poczujesz się jak we własnym domu - bez gapiów i zbędnych komentarzy.

Wykorzystujemy innowacyjny trening personalny metodą elektrostymulacji mięśni. Jest to obecnie najnowocześniejsza forma treningu personalnego i rehabilitacji. Nasi trenerzy należą do kilkuosobowej grupy najlepszych trenerów personalnych EMS w Polsce.

Dbamy o maksymalny komfort i prywatność Naszych klientów. U Nas poczujesz się jak w swoim własnym domu, w którym jesteś tylko Ty i Twój osobisty trener personalny, którego zadaniem jest pomóc Ci zrealizować Twój cel.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i odbyciu licznych szkoleń mamy opracowane najbardziej efektywne systemy treningowe i programy rehabilitacyjne, dzięki czemu gwarantujemy swoim klientom poprawę zdrowia i sprawności, oraz osiągnięcie wymarzonej sylwetki.

Dlaczego powinieneś działać właśnie z nami?

Otrzymasz w pełni kompleksowe wsparcie świadczone przez zespół profesjonalistów. Każdy z nas jest specjalistą w swoim fachu - zajmuje się tym w czym czuje się najlepiej. Jesteśmy pasjonatami swoich branż, przepełnieni entuzjazmem, uśmiechem i zaangażowaniem. Z nami doświadczysz zupełnie nowych standardów działania.

Indywidualnie dobrane pod Ciebie treningi personalne, prozdrowotne zabiegi rehabilitacyjne, czy masażu oraz stała opieka dietetyczna i trenerska sprawią, że wszystko w swojej niebywałej symbiozie przyniesie efekty warte współpracy.

100% prywatności

- tylko Ty, my i Twój cel

Wykorzystywanie innowacyjnego sprzętu do elektrostymulacji mięśni

U nas jak we własnym domu - bez gapiów i zbędnych komentarzy

Ucieczka od przepełnionych siłowni

i zatłoczonych klubów fitness

Wyjątkowo komfortowe

warunki treningowe

Indywidualnie dobrana

dieta i suplementacja

Stały kontakt z trenerem,

fizjoterapeutą i dietetykiem

Przeprowadzanie oceny

funkcjonalnej Twojego ciała

Nieustanna kontrola

i ocena Twoich postępów

Spersonalizowany do Twoich celów

plan treningowy

Wysokiej jakości profesjonalny

sprzęt treningowy tylko dla Ciebie

Możliwość realizowania treningu

przy Twojej ulubionej muzyce

Przekazanie ci ogromnej dawki wiedzy

i energii do działania

Utrzymywanie stałej motywacji

i wsparcie w dążeniu do Twoich celów

Zgrany zespół młodych, pełnych

zawodowej pasji trenerów i fizjoterapeutów

Różnorodne rodzaje

prozdrowotnych masaży

Najskuteczniejsze metody rehabilitacyjne

Kompleksowe podejście ze strony naszych specjalistów