Trening

SYSTEM TRENINGOWY NEWBODY®

NEWBODY to niepowtarzalne miejsca treningowe, gdzie zupełnie inaczej podchodzi się do treningu. Treningi zupełnie inne niż wszystkie.


Treningi w NEWBODY odbywają się w 3 formach:

Trening personalny – najbardziej skuteczne zajęcia, podczas których klient pracuje z trenerem w indywidualny sposób osiągając założone cele.

Trening personalny duo – trening w parze, który stanowi idealną opcję treningową dla par, bądź znajomych – świetna zabawa i podwójna motywacja.

Trening w kameralnej grupie – grupowy trening personalny w 3/4 osobowej grupie.

 

Sprawdź jakimi metodami treningowymi pracujemy:

Trening personalny EMS
Trening personalny EMS to obecnie najbardziej efektywna metoda treningowa pozwalająca na poprawę wyglądu sylwetki i wydolności organizmu, bez konieczności spędzania kilku godzin w tygodniu na siłowni. Jest to nowoczesna forma treningu personalnego i rehabilitacji.
Czytaj więcej
Trening personalny
Trening personalny to indywidualny trening (1:1) pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. Treningi personalne, jak i zabiegi prozdrowotne są wykonywane w prywatnym Centrum w środku malowniczego parku Pałacu Zdrojowego, z dala od zatłoczonych, komercyjnych klubów fitness.
Czytaj więcej
Zdrowy kręgosłup

Zdrowy kręgosłup

Rehabilitacja, Trening
Są to zajęcia, które przyniosą ulgę Twoim plecom. Polecane są dla każdego bez względu na wiek czy poziom aktywności fizycznej.
Czytaj więcej
Trening rehabilitacyjny – Fizjotrening
Zdrowotny trening rehabilitacyjny pod okiem fizjoterapeuty, polegający na usprawnianiu pacjentów np. po przebytych urazach bądź kontuzjach. Jest to doskonała gwarancja rezultatów i bezpieczeństwa w szybkim i skutecznym powrocie do zdrowia i pełni sprawności.
Czytaj więcej
Trening dla kobiet w ciąży i po porodzie
Jest to odpowiednio dobrany trening, który pozwoli każdej kobiecie cieszyć się tym pięknym okresem życia. Trening ułatwia poszczególne fazy porodu i wpływa na szybszą regeneracje po porodzie.
Czytaj więcej
Gimnastyka korekcyjna

Gimnastyka korekcyjna

Rehabilitacja, Trening
Terapia manualna to jedna z najskuteczniejszych metod rehabilitacyjnych. Składa się z kompleksowego badania i leczenia zaburzeń czynnościowych różnych struktur układu ruchu (stawów, więzadeł, mięśni), a w szczególności kręgosłupa.
Czytaj więcej
Aktywny senior
Aktywny senior to program skierowany dla osób starszych. Jego głównym celem jest zadbanie o zdrowie i sprawność poprzez ruch i aktywność fizyczną.
Czytaj więcej
Przygotowanie motoryczne w sporcie
Odpowiednio dobrany trening przygotowania motorycznego pozwala na harmonijny rozwój zawodnika oraz zredukowanie ryzyka kontuzji.
Czytaj więcej
Stretching

Stretching

Trening
Zajęcia, w których trener/terapeuta skupiać będzie się na prawidłowym rozciągnięciu poszczególnych mięśni Twojego ciała bez narażania ich na kontuzje czy naderwania.
Czytaj więcej
Pilates

Pilates

Trening
Trening personalny EMS to obecnie najbardziej efektywna metoda treningowa na świecie pozwalająca na poprawę wyglądu sylwetki i wydolności organizmu, bez konieczności spędzania kilku godzin w tygodniu na siłowni. Jest to nowoczesna forma treningu personalnego i rehabilitacji.
Czytaj więcej